FÖM Fatura Ödeme Merkezi
FÖM Fatura Ödeme Merkezi

FÖM Fatura Ödeme Merkezi açmak isteyen firmalar bu işin tek başına açılaşarak para getirisi ile kar kazanılacak bir iş değildir. Mevcut iş hanesine ek gelir ve müşteri edinebilmek amacı ile yapılmalıdır. Fatura ödeme merkezi açıp elindeki sermayesini kaybeden firmalara şahit olduk  6493 sayılı kanun ile ancak ödeme kuruluşu temsilcisi olarak fatura ödeme işi yapılabilir. Devletimiz bu işi sağlama almak isterken bir yandan da bu iş tamamen kurumlar ile anlaşma yapılması sağlanması hedeflenmektedir.. 

Föm fatura ödeme merkezi açmak isteyenlerin mutlaka bu konuları tecrübemize güvenerek incelemesini ve daha doğru karar vermesini tabsiye ediyoruz.

www.faturaodememerkezi.com.tr

 
 otel paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği market şarj aleti toptan telefon aksesuarı toptan gsm aksesuarı telefon aksesuarı