Online Fatura Tahsilat Bayiliği
Online Fatura Tahsilat Bayiliği

Online fatura tahsilatı Türkiye çapında bir çok firma yetkisiz hizmet vermektedir. Günümüzde bir çok merdiven altı siteler bulunmaktadır. Bayilerin bu gibi altyapısı olmayan geçmişi olmayan firmalara itibar etmemesi gerekmektedir. Fatura Tahsilatı ciddiyet gerektiren ve resmi kurumlar üzerinden izinleri alınarak kurum ve bankalar ile anlaşma yapılark yapılması gerekmektedir. 

Güven Grup Teknoloji Pratik  İşlem ile pazarlama faaliyet anlaşması yaparak Pratik işlem temsilcisi olmanıza olanak sağlamaktadır. Bu sayede temsilcilerin 6493 sayılı kanun ve yönetmelik ile temsilci sistemlerinde tüm müşterilerin ve bayilerin güvenliği ve sistemin sürekli ayakta kalınarak çalışmasını hedeflemektedir. En iyi en kaliteli fatura tahsilat sistemini oluşturmaktır. Fatura tahsilat bayiliği kanuna ve yönetmeliğe uygun olan kişi ve tüzel kişilere verilmektedir. Fatura ödeme merkezi olarak çalışacak bayilerin tüm sorumluluklarını yerine getirmesi gerekmektedir. Fatura ödeme noktası olmak müşterilerin güvenini kazanmak onlara karşı sorumluluklarını bilerek çalışmayı gerekmektedir. 

 paket kontör parça kontör toptan kontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör kontör yükle kontör yükle tl yükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu online kontör yükle parça kontör bayiliği